۱۰۰۰میلیارد تومان آرای قضایی به نفع شهرداری سنندج صادر شد

شهردار سنندج گفت: با اقدامات حقوقی موثر مجموعه اداره حقوقی شهرداری سنندج و با همراهی و همکاری بسیار خوب دستگاه قضا در راستای احقاق حقوق عامه و بیت‌المال یک‌هزار میلیارد تومان حکم قضائی به نفع شهرداری صادر شد.
کد خبر: ۱۱۷۳۱۵۶
تاریخ انتشار: ۰۷ تير ۱۴۰۳ - ۲۳:۱۱ 27 June 2024

به گزارش تابناک کردستان، سیدانور رشیدی امروز (۷تیر) در دیدار با رئیس کل دادگستری کردستان و دادستان سنندج که با حضور رییس و اعضای شورای شهر سنندج و رئیس اداره حقوقی شهرداری در راستای گرامیداشت هفته قوه قضائیه صورت گرفت، با تبریک هفته قوه قضائیه، اظهار کرد: هفته قوه قضائیه یادآور خدمات شایسته و ارزشمند شهید بهشتی است.

شهردار سنندج عنوان کرد: روز شهادت شهید مظلوم آیت‌الله بهشتی و ۷۲ تن از یاران گران‌قدرش به عنوان هفته قوه قضائیه نام گرفت تا ضمن تجلیل از مقام شامخ این شهید عزیز، اهمیت دستگاه قضائی کشور و هدف متعالی آن مورد توجه بیشتر قرار گیرد.

رشیدی بیان کرد: قوه قضائیه یکی از ارکان مهم نظام سیاسی کشور است که نقش مهم و بی بدیلی در پاسداری از ارزش‌های اجتماعی احیای حقوق عامه، پیشگیری از وقوع جرم، حفظ کرامت انسانی و اجرای قانون اساسی دارد.

وی تصریح کرد: بخش مهمی از امنیت پایدار و برقراری نظم و تأمین آسایش و آرامش در جامعه مرهون تلاش و همت شبانه روزی و جهادی مسؤولان قضائی و بخش‌های مختلف دستگاه قضا در کشور و استان فرهنگی کردستان است.

شهردار سنندج افزود: اجرای عدالت و رساندن حق به صاحب آن از مهمترین اهداف دستگاه قضا در سطح استان بوده و در این راستا گام‌های بلندی برداشته که قابل تقدیر است.

وی به عملکرد مجموعه اداره حقوقی شهرداری سنندج در راستای احقاق حقوق عامه و جلوگیری از هدررفت منابع طی تقریبا ۳ سال گذشته اشاره کرد و گفت: در راستای احقاق حقوق عامه و جلوگیری از تضییع حقوق جامعه با تلاش‌ها و دفاعیات موثر مجموعه حقوقی شهرداری سنندج و سعه‌صدر و درایت و حق‌طلبی قضات و همراهی رییس کل دستگاه قضا استان، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کردستان و رییس محاکم عمومی و انقلاب سنندج یک هزار میلیارد تومان به نفع شهرداری و در واقع بیت‌المال حکم صادر شده است که بعضا مربوط به پرونده‌هایی است که قبل از ۱۴۰۰ حکم قطعی آن‌ها علیه شهرداری صادر شده بود.

رشیدی با بیان اینکه مجموعه دستگاه قضا در راستای احقاق حقوق عامه همواره در کنار شهرداری بوده و این همراهی زمینه خدمت هرچه بهتر به شهر و شهروندان را در حوزه‌های مختلف فراهم کرده است، بیان کرد: گام‌های توسعه‌ای خوبی در حوزه عمرانی شهری در سال گذشته در شهر سنندج برداشته شده است این روند امسال با قدرت هرچه بیشتر ادامه پیدا می‌کند.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار