در روزهای گذشته 2 ماه از دستمزد معوق کارگران شهرداری مریوان پرداخت شد اما بیش از 200 کارگر شهرداری مریوان، در حال حاضر 5 ماه معوقات مزدی دارند.
هشتاد و سومین مرحله از یارانه‌های نقدی ساعت ۲۴ امشب (سه‌شنبه) به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود.
قصه فاش از رقیبان نهفتنم هوس است
اطلاعات نادرستی که جناب «رئیس» به استاندار کردستان ارائه کرد
دیشب در جلسه کمیسیون تنظیم بازار کردستان یکی از مدیران استان، اطلاعاتی خلاف‌واقع از وضعیت بازار به استاندار منعکس کرد؛ اظهارات «مرادنیا» در جلسه مؤید این مطلب بود که به این موضوع پی برده است؛ آنچه معلوم نیست آنکه چرا جناب «رئیس» سعی در پنهان داشتن یک «قصه فاش» داشت؟!
مدیر جهاد کشاورزی مریوان خبر داد
مدیر جهاد کشاورزی مریوان گفت: 350 هزار قطعه بچه ماهی برای تثبیت اشتغال 36 نفر از اعضای شرکت تعاونی صیادان شهرستان در دریاچه زریبار مریوان رهاسازی شد.
مدیر تنظیم بازار جهاد کشاورزی کردستان خبر داد
مدیر تنظیم بازار سازمان جهاد کشاورزی کردستان گفت: برای کنترل قیمت در کردستان توزیع تخم‌مرغ وارداتی در 13 نقطه استان آغاز و روزانه بیش از 5 تن تخم‌مرغ در بازار توزیع می‌شود.
مدیرکل آب منطقه‌ای کردستان:
مدیرکل آب منطقه‌ای کردستان گفت: مالکان چاه‌های آب که اقدام به اضافه برداشت کنند، جریمه مالی خواهند شد.
بعید است خروجی این کارگروه، ایجاد اشتغال فراگیر در کردستان باشد
مدیرانی که سخنرانی می‌کنند و بانک‌هایی که راه خود را می‌روند
کارگروه اشتغال استان کردستان جلسه‌ای دیگر برگزار کرد؛ خلاصه خروجی جلسه این بود، بانک‌ها به بهانه‌های مختلف از پرداخت تسهیلات اشتغال فراگیر سر باز می‌زنند و برخی مدیران هم بی‌آنکه از کارنامه چهار سال گذشته خود چیزی بگویند ترجیع‌بند سخنان‌شان در چنین جلساتی این مضمون است «بانک‌ها همکاری نمی‌کنند»!
حداقل عیدی کارگران یک میلیون و ۸۵۰ هزار تومان و حداکثر عیدی ۲ میلیون و ۷۸۰ هزار تومان برای سال ۹۷ است.
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: صندوق بازنشستگی ارتش از وضع خوبی برخوردار نیست و مجلس پیش بینی‌هایی برای حل این مشکل کرده‌ است.
صفحه  از ۵۴