رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج از نصب بیش از۱۱۰ المان نوروزی و ۱۰ سفره هفت‌سین در شهر خبر داد و گفت: به‌مناسبت فرا رسیدن نوروز چند سفره هفت‌سین در میادین اصلی شهر نصب می‌شود.
کد خبر: ۱۱۵۹۱۹۱
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۴۰۲ - ۲۲:۰۷ 16 March 2024

به گزارش تابناک کردستان، علی اصغری، امروز (۲۶ اسفند ماه) در گفتگو با خبرنگاران، اظهار کرد: سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری سنندج به‌مناسبت فرا رسیدن عید باستانی نوروز و ماه رمضان اقدامات را برای اجرای طرح زیباسازی در شهر در دستور کار خود قرار داده است.

به گفته او، سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج در راستای ایجاد فضای با نشاط در شهر اقدام به طراحی و نصب ۱۱۰ المان نوروزی و ۱۰ سفره هفت‌سین در پارک‌ها و میادین اصلی کرده است.

وی بیان کرد: المان‌هایی که در شهر به‌مناسبت فرا رسیدن سال نو و بهارنصب می‌شوند، المان موضوعی شهر خلاق موسیقی، پایتخت دف جهان، پایتخت کتاب، المان‌های مربوط به ماه رمضان است که برخی از این المان‌ها به‌صورت ثابت نصب می‌شوند.

اصغری به اقدامات انجام‌شده در حوزه نورپردازی و رنگ‌آمیزی جداول به مناسبت فرا رسیدن نوروز و ماه رمضان گریزی زد و افزود: نورپردازی در ۳۰ نقطه، انجام بیش از ۳۰۰ کیلومتر رنگ‌آمیزی جداول شهر و ۳۰۰۰ متر دیوارنگاری از دیگر اقدامات این سازمان بوده است.

برچسب ها: کردستان
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار