اعضای شورای شهرستان بیجار استعفا دادند

رئیس شورای شهرستان بیجار از استعفای دسته جمعی اعضای شورای این شهرستان خبرداد.
کد خبر: ۱۰۷۹۸۹۷
تاریخ انتشار: ۰۹ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۳ 30 November 2022

به گزارش تابناک کردستان، علی اسدی روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: متأسفانه از آغاز فعالیت این شورا، نماینده شهرستان در مجلس شورای اسلامی، با دخالت‌های مستقیم و اعمال اهرم‌های فشار، در عمل این شورا را یک نهاد بیهوده قلمداد کردند.

وی افزود: در کنار دخالت‌هایی که در حوزه وظایف شورای شهرستان می‌شد، هیچ گاه در برنامه ریزی ها و تصمیم گیری های کلان شهرستان از شورا استفاده نمی‌شود و گویا چنین شورایی رسمیت ندارد.

رئیس شورای شهرستان بیجار با اشاره به اینکه اعتراض به این موارد به اطلاع فرماندار شهرستان رسیده است، یادآور شد: بارها طی جلساتی این موارد به اطلاع فرماندار شهرستان رسیده امّا تا امروز حرکت مثبتی مشاهده نشده است.

اسدی ادامه داد: اعضای شورای شهرستان که تشکیل شده از اعضای شورای شهرهای پنج گانه است طبق قانون در عزل و نصب مدیران، تصمیم گیری های کلان شهرستان و نظارت بر هزینه کرد اعتبارات و مسئولیت‌های اجتماعی معادن نقش مشخصی دارد که تاکنون مورد توجه و اهمیت قرار نگرفته است.

وی افزود: اعضای شورای شهرستان تاکنون از تمام ظرفیت‌های خود برای ایجاد ارتباط سازنده و پویا و همراه با مسئولین ارشد شهرستان استفاده نموده و همواره سعی کرده که به دور از جناح‌های سیاسی، وظیفه اصلی خود را انجام دهد که متأسفانه این مهم محقق نشد و با حمایت همه اعضا، شورای شهرستان استعفای جمعی خود را تقدیم فرماندار بیجار کرد.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار