tabnakostan

جنایات رژیم صهیونیستی در غزه نسل‌کشی است، مسلمانان و آزادیخواهان جهان متحد شوند
امام جمعه سنندج، ضمن محکومیت شدید جنایات رژیم صهیونیستی در غزه، خواستار اتحاد و همبستگی مسلمانان و آزادیخواهان جهان برای نابودی این رژیم کودک‌کش شد.
بارش های اخیر هیچ گونه خسارتی به سدهای کردستان وارد نکرده است
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان کردستان، گفت: با توجه به مدیریت مناسبی که در مخزن، منابع و مصارف حوزه پایین دست و بالا دست سد‌های استان صورت گرفت، خوشبختانه حجم وروی بسیار زیاد آب به این سد‌ها هیچ نوع خسارتی وارد نکرده است.
فعالیت ۹۱ جایگاه عرضه فراورده‌های نفتی در کردستان
مدیر شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی منطقه کردستان گفت: ۹۱ جایگاه عرضه فراورده‌های نفتی و ۵۲ جایگاه سی ان جی در سطح استان فعال است.
‌لزوم توقف ساخت‌وسازهای خارج از ضوابط در منظر فرهنگی هورامان
معاون میراث‌فرهنگی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی کردستان خواستار توقف ساخت‌وساز‌های خارج از ضوابط در منطقه جهانی هورامان/ اورامان شد.
«گردشگری غذایی»، سفری بەسرزمین طعم‌ها
آیا تا بە حال برای شما پیش آمدە کە بە قصد خوردن غذاهای بومی یک شهر یا یک منطقە یا بهتر بگویم بە قصد شکم گردی بە دل جادە بزنید و راهی سفر شوید؟
لزوم تاسیس دبیرخانه شهر جهانی‌ «کلاش» در مریوان
معاون صنایع‌دستی و هنر‌های سنتی وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی بر لزوم تاسیس دبیرخانه شهر جهانی کلاش در شهرستان مریوان کردستان تاکید کرد و گفت: دستگاه‌های مربوطه برای توسعه و ترویج صنایع‌دستی منطقه همکاری و همگرایی لازم را داشته باشند.
روزی متعلق بە دلبرانەهای صورتی
امروز روزی است متعلق بە دختران سرزمینم، روز لاک‌های صورتی و قرمز، روز گیرەهای رنگی رنگی، روز استادان ناز و عشوەگری و البتە دل نازک‌ترین موجودات روی زمین! بلە امروز روز دختر است.
‌افزایش‌ بارندگی‌ها گولتان نزند
بارش رحمت الهی در جای جای کشور به ویژه در استان کردستان، نوید سالی پرآب همراە با زنده شدن مزارع و افراشته شدن سایه سار باغ و راغ‌ها را بە ما می‌دهد، اما باید توجە داشت کە نباید این بارش‌ها گولمان بزند!
فعالیت ۲۰۰ معدن فعال در کردستان
معاون امور معادن اداره کل صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: در حال حاضر بیش از ۲۰۰معدن فعال در کردستان وجود دارد.
گازرسانی به ۴۰ واحد تولیدی و صنعتی در کردستان در دستور کار است
مدیرعامل شرکت گاز استان کردستان، گفت: با توجه به منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) که سال جدید را سال جهش تولید با مشارکت مردم نام گذاری فرمودند و در راستای تحقق بخشیدن شعار سال، گازرسانی به ۴۰ واحد تولیدی و صنعتی در استان کردستان را در دستور کار دارد.
روستای
شمار زیادی از لک‌لک‌های مهاجر هر سال در جنگل‌های بلوط اطراف روستای "سویور" بانه لانه سازی و زادآوری می‌کنند.
دومین مرزبان هنگ مرزی بانه به شهادت رسید
فرمانده مرزبانی استان کردستان از شهادت دومین مرزبان مجاهد حادثه هنگ مرزی بانه خبر داد.
برگزاری آزمون استخدامی مشاغل کیفیت‌بخشی وزارت آموزش و پرورش توسط جهاددانشگاهی
رییس جهاددانشگاهی با حضور در محل برگزاری آزمون استخدامی مشاغل کیفیت‌بخشی وزارت آموزش و پرورش از روند برگزاری این آزمون بازدید کرد و گفت: برنامه ریزی شده تا نتایج آزمون در نیمه دوم خردادماه ۱۴۰۳ از طریق مرکز آزمون جهاددانشگاهی اعلام شود.
انهدام ۸ باند قاچاق مواد مخدر در کردستان
جانشین فرمانده انتظامی کردستان، از انهدام هشت باند و تشکیل سه هزار و ۹۴۶ پرونده طی سال گذشته در راستای مبارزه با مواد مخدر در استان خبر داد.
معلمان جایگاه مهمی در آگاهی جامعه دارند
مدیرکل آموزش و پرورش استان کردستان، هدف اصلی برنامه‌های آموزش و پرورش را نهادینه شدن تکریم معلمان بین مردم و به ویژه دانش‌آموزان ذکر کرد و گفت: معلمان جایگاه مهمی در آگاهی جامعه دارند و همواره باید مورد تکریم باشند.