tabnakostan

جوان سنندجی جان خود را فدای نجات چهار نفر کرد
«آرمان بنفشی» جوان ۳۶ ساله کردستانی پس از نجات جان چهار نفر گرفتار در چاه، متاسفانه خودش گرفتار شد و جانش را از دست داد.
۶۰۰ میلیارد تومان برای توسعه ارتباطات سیار در کردستان سرمایه گذاری شد
مدیرمخابرات منطقه کردستان گفت: با توجه به نیاز روزافزون مشتریان به خدمات و سرویس‌های تلفن همراه اول مخابرات، سال گذشته ۶۰۰میلیارد تومان برای توسعه و تقویت شبکه ارتباطات سیار در استان سرمایه گذاری شد.
فرهنگ‌سازی تجلیل از کارگران باید در جامعه تبیین شود
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان با بیان اینکه فرهنگ‌سازی تجلیل از کارگران باید در جامعه تبیین شود، گفت: خدمت به جامعه شریف کارگران موجب افتخار است و دارای اجر معنوی و اخروی است و ما باید به این خدمتگزاری افتخار کنیم.
برطرف کردن نیازهای استراتژیک بهداشتی و درمانی از اولویت‌های برنامه‌ریزی کلان در کردستان است
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کردستان، با اشاره به ارتقاء بخش بهداشت و درمان استان کردستان در دولت سیزدهم گفت: خوشبختانه از ابتدای دولت سیزدهم تاکنون ١٢ پروژه بهداشتی و درمانی با اعتباری بالغ بر 5 هزار میلیارد ریال در سطح استان افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفته است.
رژیم صهیونیستی در جایگاهی نیست که بتواند به کشور و ملت ایران اهانت کند
نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری با تبریک پیروزی ایران در جواب دنداشکن و قاطعانه به رژیم اشغالگر صهیونیسم گفت: آرامش و خوشحالی مردم به‌ویژه کودکان غزه پیامد اصلی حمله سپاه به رژیم صهیونیستی است.
وعده خداوند متعال برای پیروزی اسلام بر کفر و استکبار حتمی است
مدیر مرکز بزرگ اسلامی وامام جمعه مسجد قبای مریوان گفت: حمله سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران به رژیم جعلی، کودک کش، جنایتکار و دشمن دیرینه اسلام، نوید اضمحلال رژیم صهیونیستی را درپی خواهد داشت.
احداث ۵۰ هکتار فضای سبز در سنندج
عضو شورای اسلامی شهر سنندج گفت: از ابتدای شروع به کار دوره ششم شورا و شهرداری سنندج بیش از ۵ هکتار فضای سبز و یک‌میلیون و ۵۰۰ هزار مترمربع سطح شهر آسفالت شده است.
رژیم صهیونسیتی هیچ ارزشی برای جامعه انسانی قائل نیست
امام جمعه سنندج گفت: امروز شاهد هستیم که درنده‌خویی و خونریزی رژیم سفاک صهیونیستی به نهایت خود رسیده و این رژیم هیچ ارزشی برای جامعه انسانی قابل نیست.
جشن بزرگ موسیقی فردا جمعه در پارک روجیار سنندج برگزار می‌شود
رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری سنندج گفت: به مناسبت عید سعید فطر جشن بزرگ موسیقی با حضور هنرمندان کردستانی و گروه‌های دف‌نوازی در پارک روجیار برگزار می‌شود.
سال گذشته ۶۷۹ میلیون لیتر بنزین در کردستان مصرف شد
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان گفت: سال گذشته ۶۷۹ میلیون لیتر بنزین در استان مصرف شد که نسبت به مدت مشابه سال پیش از آن ۱۴ درصد بیشتر بود.
مسابقات لیگ بسکتبال جوانان بانوان در سنندج به کار خود پایان داد
مرحله چهارم دور گروهی مسابقات بسکتبال لیگ جوانان بانوان کشور در گروه (x) به میزبانی سنندج برگزار شد.
تمامی ظرفیت‌ها برای پیشرفت ورزش معلولان در کردستان استفاده شود
استاندار کردستان گفت: از تمامی مسئولان و نهاد‌های مختلف استان به ویژه اداره کل ورزش و جوانان کردستان این انتظار می‌رود که برای کسب موفقیت‌های هرچه بیشتر هیات‌هایی که ورزشکاران آن‌ها دارای شرایط خاص مانند معلولیت هستند، حمایت کنند.
سردار صفوی: راهپیمایی روز قدس امسال گفتمانی قدرت بخش در حمایت از نیروهای جبهه مقاومت است
سردار سرلشکر پاسدار سید یحیی صفوی دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا، گفت: راهپیمایی روز جهانی قدس امسال مردم حق طلب و شجاع ایران، گفتمانی قدرت بخش در حمایت از نیرو‌های جبهه مقاومت و جهان اسلام است.
رشد ۱۰ درصدی جابجایی مسافر در کردستان
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کردستان گفت: مسافران جابه‌جا شده توسط ناوگان حمل و نقل مسافر استان در سال ۱۴۰۲ نسبت به سال قبل از آن بیش از ۱۰ درصد رشد داشته است.
اجرای ۳۵۸ کیلومتر خطوط انتقال و شبکه های توزیع آب در روستاهای کردستان
مدیرعامل شرکت آبفا کردستان گفت: تاکنون ۲۴۷ کیلومتر خطوط انتقال و ۱۱۱ کیلومتر شبکه‌های توزیع آب در قالب طرح جهاد آبرسانی با هدف تأمین آب شرب سالم و بهداشتی روستا‌های محروم استان اجرا شده است.