مدیر حج و زیارت استان کردستان از مشخص شدن زمان اعزام زائران حج عمره این استان به سرزمین وحی خبر داد.
کد خبر: ۱۱۶۳۵۹۷
تاریخ انتشار: ۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۲:۳۱ 21 April 2024

به گزارش تابناک کردستان، کاوه شیرزادی ۲ اردیبهشت در گفتگو با خبرنگاران، اظهار کرد: پس از گذشت ۱۰ سال اعزام زائران به مراسم عمره مفرده از سر گرفته خواهد شد که در مرحله نخست اعزام‌ها، سه کاروان از استان کردستان در روز‌های سوم و چهارم اردیبهشت سال جاری از فرودگاه امام خمینی (ره) تهران به سرزمین وحی اعزام می‌شوند.

وی با اشاره به اینکه کاروان‌های کردستان مربوط به شهر‌های سنندج، سقز و بانه است، افزود: گروه اعزامی شهرستان سنندج ساعت ۱۳:۳۰ روز یکشنبه، دوم اردیبهشت از محل پایانه مسافربری سنندج‏-تهران (محوطه باز داخل ترمینال از پشت، جنب مرکز تعویض پلاک) به سمت تهران حرکت خواهند کرد.

مدیر حج و زیارت استان کردستان ادامه داد: گروه اعزامی از شهرستان سقز نیز ساعت ۱۳:۳۰ روز دوشنبه، سوم اردیبهشت از محل شهرک دانشگاه، جنب سرای سالمندان، مسجد محوی به سمت تهران برای اعزام به سرزمین وحی حرکت می‌کنند.

شیرزادی اضافه کرد: گروه اعزامی از شهرستان بانه نیز ساعت ۱۴:۳۰ روز دوشنبه، سوم اردیبهشت از محل خیابان شهید سلیمانی، جنب مسجد اقبالی به سمت تهران حرکت خواهند کرد.

وی گفت: این کاروان‌ها ۸۵ نفره بوده است که در مجموع در این مرحله ۲۵۵ زائر از استان کردستان به سرزمین وحی، اعزام خواهند شد.

برچسب ها: کردستان
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار