مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای؛

ارائه آموزش‌های مهارتی به دانش آموزان استان

فردین وکیلی مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان کردستان در دیدار با هاشم ناظمی جلال مدیرکل آموزش و پرورش این استان با تاکید بر اهمیت بحث ارائه آموزش‌های مهارتی به دانش آموزان استان گفت: مهارت آموزی به دانش آموزان کردستانی امری مبارک است که تلفیق آموزش‌های تئوری با آموزش‌های مهارتی نقطه عطفی را در آینده شغلی دانش آموزان کردستانی ایجاد خواهد کرد .
کد خبر: ۱۰۷۰۶۳۸
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۸ 05 October 2022

 

به گزارش تابناک کردستان به نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان؛ فردین وکیلی مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان در دیدار با هاشم ناظمی جلال مدیرکل آموزش و پرورش این استان با تاکید بر اهمیت بحث ارائه آموزش‌های مهارتی به دانش آموزان استان گفت: مهارت آموزی به دانش آموزان کردستانی امری مبارک است که تلفیق آموزش‌های تئوری با آموزش‌های مهارتی نقطه عطفی را در آینده شغلی دانش آموزان کردستانی ایجاد خواهد کرد .
وکیلی بیان داشت: یکی از چالش‌های اداری در سیستم اداری کشور جزیره‌ای عمل کردن است که برای رفع این چالش تعامل و همگرایی می‌تواند علاوه بر جلوگیری از موازی کاری، کیفیت ارائه خدمت را بهبود بخشد.
وی بروزرسانی تفاهم نامه همکاری بین اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای و اداره کل آموزش و پرورش استان کردستان در راستای توسعه بیش از پیش سطح همکاری‌های دوجانبه از دیگر اقدامات این اداره کل در راستای توسعه سطح همکاری‌های دو جانبه عنوان کرد و گفت: اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان آمادگی خود را جهت ارائه آموزش های مهارتی به دانش آموزان کلیه مقاطع تحصیلی بویژه هنرستان های سطح استان را اعلام می نماید .
در ادامه هاشم ناظمی جلال مدیرکل آموزش و پرورش استان کردستان نیز پیوند آموزش های تئوری و زندگی با تأکید بر ارائه آموزش‌های مهارتی به دانش آموزان استان کردستان را یکی از راهکار‌های این اداره کل برشمرد و گفت: این اقدام می‌تواند علاوه بر ایجاد دانایی، توانایی و امید را در این افراد ایجاد نماید.
ناظمی جلال اظهار داشت: تجربه نشان می دهد بهره گیری از امکانات و ظرفیت های موجود در سطح مراکز آموزش فنی و حرفه ای توانسته است سهم بسزایی را در ارتقاء سطح مهارتی دانش آموزان ایجاد نماید .
در پایان مدیرکل کل آموزش و پرورش استان کردستان توزیع مناسب استانی جهت بهره برداری کلیه دانش آموزان از آموزش های مهارتی در سراسر استان از اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان را تنها در گرو همکاری مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای سطح استان ذکر کرد و گفت: با توجه به وجود کارگاه‌های آموزشی مجهز و بروز و استفاده از مربیان مجرب و توانمند توسط اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان کردستان موفقیت در این طرح با همکاری دو جانبه طرفین میسر خواهد شد.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار