معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی کردستان خبر داد
دستگیری عاملان تیراندازی شبانه در سنندج

به گزارش تابناک کردستان، سرهنگ عبدالله فاتحی در گفت‌وگو با تسنیم، جزئیات تیراندازی شبانه به ماموران پلیس در سطح شهر را تشریح و اظهار کرد: در ساعت 10 دقیقه بامداد درگیری خانوادگی به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 اطلاع داده شد.

 

وی گفت: مأموران کلانتری 15 خیابان شیخان سنندج بلافاصله به محل اعزام می‌شوند که مردی 53 ساله اعلام کرده با همسر برادر خود که اهل کرمان بوده و در منزل پدری زندگی کرده، اختلاف و از یک‌ هفته گذشته از یکدیگر شکایت کرده‌اند.

 

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کردستان تصریح کرد: پس از ادامه اختلافات، 3 نفر از اعضای خانواده همسر، داماد را برعلیه برادر خود تهدید کرده تا اینکه در ساعت 10 دقیقه بامداد افزایش مشاجره و درگیری لفظی بین دو طرف ماجرا موجب شد که یکی از اعضای خانواده همسر با استفاده از اسلحه ساچمه‌زنی به سمت خانواده تیراندازی کرده و یک خانم از ناحیه زانو و چشم سمت راست به‌صورت سطحی مجروح و به بیمارستان کوثر منتقل و متهم از محل متواری می‌شود.

 

وی گفت: پس از متواری شدن متهم از محل، مأموران کلانتری 16، ساعت 4 بامداد که در حین گشت‌زنی در سطح شهر بودند، خودروی حامل متهمان را در خیابان جام‌جم سنندج شناسایی کرده که آنها با مشاهده مأموران به‌سرعت از محل متواری می‌شوند و پس از تعقیب و گریز و تیراندازی طرفین یکی از همکاران پلیس مجروح و به بیمارستان انتقال داده می‌شود.

 

فاتحی افزود: مأموران انتظامی با تعقیب و گریز و اشراف اطلاعاتی خودروی حامل را متوقف و متهمان که دو مرد 25 و 29 ساله همراه با یک خانم دستگیر کرده و از آنها سلاح شکاری، وینچستر، دو قبضه شمشیر، تیغه کارد کمری کشف کردند.

 

معاون اجتماعی انتظامی استان کردستان خاطرنشان کرد: متهمان دستگیر و پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی داده شدند و خوشبختانه حال مأمور انتظامی مجروح، خوب و وی در حال مداوا است.