مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سقز با بیان اینکه امسال بیش از چهار هزار و ۵۰۰ بار تلفن های آتش نشانی این شهر به صدا درآمده است، گفت: آتش‌نشانان سقزی ۲۳۹ عملیات امدا و نجات و اطفای حریق را در این مدت انجام دادند.
کد خبر: ۹۷۳۸۵۷
تاریخ انتشار: ۰۵ تير ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۲ 26 June 2021
به گزارش تابناک کردستان و به نقل از خبرگزاری ایرنا کردستان، امیر مرادی اظهار داشت: در سه ماهه نخست امسال ۱۲۷ عملیات امداد و نجات و ۱۱۲ عملیات اطفای حریق و احتیاط حریق توسط آتش نشانان سقزی انجام گرفته است.

وی اضافه کرد: فراوانی عملیات انجام شده در بحث اطفای حریق مربوط به مراتع، مزارع و گیاهان خشک با ۵۹ مورد، منازل مسکونی و متروکه ۱۲ مورد، خودرو هفت مورد بوده و حریق سیلندر گاز، اماکن تجاری، ضایعات، مراکز صنعتی، انبار و ترانس برق، موارد بعدی عملیات اطفای حریق انجام شده توسط آتش نشانی بوده است.

مرادی عملیات‌های امداد و نجات صورت گرفته در سه ماهه نخست امسال را ۱۲۷ مورد اعلام و گفت: این موارد شامل، گرفتن حیوانات موزی ۴۹ مورد، بسته شدن درب منازل ۲۹ مورد، آسانسور ۱۶ مورد، سوانح خودرویی ۹ مورد و سقوط، گیر کردن اعضای بدن، غرق شدگی، نشت گاز و انفجار است.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سقز، تماس تلفنی شهروندان با آتش نشانی را چهار هزار و ۵۶۱ مورد عنوان کرد و گفت: از این تعداد، سه هزار و ۸۱۳ تماس بصورت مزاحمت و اعلام حوادث غیر واقعی و تنها ۷۴۸ مورد تماس واقعی و اعلام حادثه و درخواست ارایه خدمت از سوی تماس گیرندگان بوده است.
منبع: ايرنا
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پرطرفدارترین عناوین