مدیر امور آبفا سقز خبر داد؛
مدیر امور آبفا شهرستان سقز گفت: پروژه عملیات آبرسانی به روستای ابوالمؤمن سقز به اتمام رسید و اهالی این روستا از آب آشامیدنی سالم بهره‌مند شدند.
کد خبر: ۹۱۷۵۷۶
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۴ 18 November 2020
به گزارش خبرنگار تابناک در کردستان و به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کردستان عباس ولایتی اظهار داشت: طبق وعده‌های داده شده به اهالی روستای ابوالمؤمن، پروژه آبرسانی به این روستا که از سال ۹۸ آغاز شده بود به پایان رسید و مردم روستا تحت پوشش شبکه آب قرار گرفتند.
وی با اشاره به اینکه مردم روستای ابوالمؤمن سال‌ها است از مشکل بی آبی رنج می‌برند، گفت: این پروژه با اعتبار ۴ میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی به پایان رسید و تعداد ۳۶ خانوار این روستا از آب آشامیدنی بهره‌مند شدند.
مدیر امور آبفا شهرستان سقز در ادامه افزود: آب تولیدی این پروژه از یک حلقه چاه ۸ متری تأمین و وارد مخزن ۳۰ مترمکعبی شده و از طریق ایستگاه پمپاژ احداث شده به خط انتقال و شبکه توزیع به طول ۴۷۰۰ متر سرازیر می‌گردد.
ولایتی افزود: جهت آبرسانی به روستا‌های خارج از پوشش آب و فاضلاب سقز،  بررسی‌های لازم شروع شده و با شناسایی ملزومات و برآورد هزینه‌های پیش بینی شده تلاش می‌گردد در این جهت اقدامات لازم انجام شود.
منبع: تابناک
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار