سردار پاکپور:
فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: با برنامه‌ریزی و مجاهدت‌های صورت گرفته هم اکنون کردستان و کشور دارای بالاترین ضریب امنیتی هستند.
کد خبر: ۸۴۳۷۷۷
تاریخ انتشار: ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۴ 29 April 2020

ایران دارای بالاترین ضریب امنیتی است

سردار محمد پاکپور ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه فرمانده قرارگاه استانی شهید شهرامفر کردستان اظهار داشت: دشمنان از آغاز پیروزی انقلاب تاکنون با ناامن کردن منطقه سعی در ممانعت از توسعه کردستان داشته‌اند.

فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار کرد: برای ایجاد امنیت پایدار در منطقه خون‌های زیادی ریخته شده است.

وی با اشاره به اهمیت قرارگاه شهید شهرامفر در ایجاد امنیت استان کردستان، عنوان کرد: با برنامه‌ریزی و مجاهدت‌های صورت گرفته هم اکنون کردستان و کشور دارای بالاترین ضریب امنیتی هستند.

سردار محمدتقی اوصانلو فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا شمالغرب کشور نیز در این جلسه ایجاد امنیت را از مهمترین نیازهای هر جامعه‌ای دانست و اظهار کرد: حفظ و تدوام امنیت از ایجاد آن مهمتر است.

وی ضمن تقدیر از تلاش‌های صورت گرفته تمامی نیرو‌های نظامی و انتظامی مستقر در استان در راستای تامین و حفظ امنیت، گفت: همکاری ارگان‌های مختلف دولتی موجب ایجاد و تدوام امنیت کردستان شده است.

در این مراسم از خدمات و زحمات ۱۰ ساله سردار محمدحسین رجبی قدردانی شد و سردار سیدصادق حسینی با حفظ سمت فرماندهی سپاه بیت‌المقدس، به عنوان فرمانده قرارگاه استانی شهید شهرامفر کردستان نیز معرفی شد.

منبع/ فارس

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار