مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی وزارت صمت:
مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی، تامین، توزیع و تنظیم بازار وزارت صمت گفت: عدم درج قیمت به منزله تلاش برای گران‌فروشی کالا و خدمات است.
کد خبر: ۸۰۶۳۶۶
تاریخ انتشار: ۲۵ آذر ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۷ 16 December 2019

به گزارش تابناک کردستان، محمدرضا کلامی اظهار کرد: درج قیمت، الصاق برچسب یا اتیکت روی کالا یا نصب تابلو و نرخ‌نامه در محل یا عرضه به نحوی که قیمت واحد کالا یا دستمزد خدمت برای همگان قابل رویت باشد، الزامی است.

وی در پاسخ به سئوالی در خصوص تاثیر پویش «بی‌قیمت نخریم»، گفت: این پویش توسط برخی از سازمان‌های صنعت و معدن استان‌ها پیشنهاد و با توجه به برآورد حضور تاثیرگذار شهروندان و دستاورد‌های مطلوب و ثمربخش آن، به تصویب شصت و نهمین جلسه کارگروه تنظیم بازار کشور رسیده است از این رو ضرورت دارد، مسئولین اصناف و اتحادیه‌ها نیز به این موضوع دقت کافی داشته باشند و برچسب قیمت کالا و خدمات را بر روی کالا نصب کرده یا در معرض دید مشتریان قرار دهند.

مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی، تامین، توزیع و تنظیم بازار وزارت صمت با تاکید بر اینکه عدم درج قیمت به منزله تلاش برای گران‌فروشی کالا و خدمات است، تصریح کرد: این اقدام علاوه بر جریمه عدم درج قیمت، مشمول جریمه گران‌فروشی نیز خواهد شد.

وی با بیان اینکه تخلفات مربوط به عدم نصب برچسب قیمت بر روی کالا‌ها در اولویت رسیدگی قرار دارد گفت: برخورد با تخلف عدم نصب برچسب قیمت در گشت‌های مشترک نیز دارای اولویت رسیدگی است.

تابناک

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار