رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس:
رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس درباره آخرین وضعیت گزارش خودروسازان گفت: گزارش تخلفات خودروسازان نهایی شده و به زودی در کمیسیون اصل ۹۰ قرائت می‌شود.
کد خبر: ۷۹۶۰۶۴
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۵ 10 November 2019

به گزارش تابناک کردستان، داود محمدی درباره آخرین وضعیت گزارش این کمیسیون از وضعیت خودروسازان اظهار کرد: گزارشی از آخرین وضعیت و تخلفات خودروسازان تهیه شده است.

وی گفت: براساس تقسیم وظایف صورت گرفته، آقای پارسایی سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس که درباره تخلفات و فساد‌های موجود در خودروسازی‌ها تحقیقات جامعی انجام داده است، گزارشی را به صحن کمیسیون ارائه می‌دهد.

رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بعد از اینکه گزارش تخلفات خودروسازان در صحن کمیسیون اصل ۹۰ مطرح شود، به دنبال مطرح کردن آن در صحن علنی هم خواهیم بود.

وی گفت: همه ابعاد مربوط به تخلفات، فسادها، رانت‌ها، سوءمدیریت‌ها و مشکلات صنعت خودروسازی و خودروسازان کشورمان در این گزارش بررسی شده است.

محمدی افزود: در این گزارش از کیفیت خودرو تا قیمت آن، پرسنل مازاد در خودروسازان، نقش خودروسازان در تصادفات، عدم ایفای به موقع به تعهد در قبال مشتریان، راهکار‌ها و رفع مشکلات در حوزه‌های مختلف در این گزارش کمیسیون اصل ۹۰ موجود است.

تابناک

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: