جانشین رئیس پلیس راه کردستان خبر داد
جانشین رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی کردستان گفت: ۲ نفر در ۲ حادثه جداگانه بر اثر واژگونی لودر و خودروی سواری در جاده‌های سقز بوکان و قروه دهگلان جان باختند.
کد خبر: ۷۹۰۷۰۹
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۴ 22 October 2019

به گزارش تابناک کردستان، سرهنگ حمید عبدالملکی در گفت‌وگو با ایرنا در رابطه با یکی از این حوادث اظهار کرد: در واژگونی سواری زانتیا در جاده قروه دهگلان یک نفر جان خود را از دست داده و ۲ نفر مصدوم شدند.

وی با بیان اینکه این تصادف نیمه شب گذشته در نزدیکی روستای حسن‌آباد جاده قروه دهگلان روی داد گفت: این خودرو به دلیل سرعت بالا از جاده اصلی منحرف شده و در برخورد با تپه‌ای در خارج از جاده واگون می‌شود که در نتیجه یکی از سرنشینان خودرو که کمربند ایمنی نبسته بود جان خود را از دست داده و راننده و یک سرنشین دیگر مصدوم می‌شوند.

سرپرست فرماندهی انتظامی سقز هم در رابطه با واژگونی یک لودر اظهار کرد: با اعلام مرکز فوریت‌های پلیس مرکز ۱۱۰ بلافاصله ماموران انتظامی در محل حاضر شدند.

سرهنگ بهروز جلیلیان گفت:‌ با بررسی‌های به عمل آمده مشخص شد که بر اثر واژگونی اتاقک لودر دچار خسارت شده و در نتیجه راننده آن هم آسیب دیده و در مسیر انتقال به بیمارستان بر اثر شدت جراحات وارده جان خود را از دست داد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: