مدیرکل نظارت بر مواد غذایی سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان:
مدیرکل نظارت بر محصولات کشاورزی و مواد غذایی سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان گفت: سقف قیمت کیفی‌ترین شیر خام و همچنین ۱۴ قلم فرآورده‌های لبنی تعیین و ابلاغ شده است.
کد خبر: ۷۸۹۹۲۹
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۰ 20 October 2019

به گزارش تابناک کردستان، علیرضا رستمی با اشاره به آخرین تصمیمات گرفته شده در چهلمین جلسه کارگروه تنظیم بازار، اظهار کرد: سقف قیمت کیفی‌ترین شیر خام و همچنین ۱۴ قلم فرآورده‌های لبنی تعیین و ابلاغ شده است.

وی گفت: بر این اساس و با توجه به دریافت اطلاعاتی مبنی بر افزایش قیمت شیر خام به ویژه از سوی واحد‌های دامداری صنعتی، پیگیری لازم در خصوص رعایت سقف قیمت‌های مصوب انجام گرفته است.

مدیرکل نظارت بر محصولات کشاورزی و مواد غذایی سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان تصریح کرد: همچنین پرونده تخلف برای واحد‌هایی که از مصوبات قانونی تمکین نکرده‌اند تشکیل و به مراجع تعزیری ارسال و این موضوع با جدیت ادامه خواهد داشت که در این خصوص مجدد اطلاع رسانی خواهد شد.

وی با بیان اینکه شیر خام در فهرست اقلام اولویت‌دار بازرسی قرار گرفته است، گفت: همچنین گزارش‌هایی مبنی بر افزایش قیمت برخی محصولات لبنی توسط چند واحد تولیدی، دریافت شده که در این زمینه نیز پرونده تخلف برای واحد‌هایی که از مصوبات قانونی تمکین نکرده‌اند، تشکیل و به مراجع تعزیری ارسال شده است.

تابناک

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار