رئیس اتاق اصناف ایران گفت: تا به امروز هیچ ابلاغیه‌ای مبنی بر افزایش قیمت نان به دست ما نرسیده است و انواع نان به‌قیمت‌های گذشته در اختیار مردم قرار می‌گیرد.
کد خبر: ۷۴۰۳۴۲
تاریخ انتشار: ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۶ 01 May 2019

به گزارش تابناک کردستان، سعید ممبینی رئیس اتاق اصناف ایران درباره طرح افزایش قیمت نان در فضای مجازی ضمن تکذیب این موضوع اظهار کرد: به‌خلاف آنچه مطرح شده است تا به امروز هیچ ابلاغیه‌ای مبنی بر افزایش قیمت نان به دست ما نرسیده است و انواع نان به‌قیمت‌های گذشته در اختیار مردم قرار می‌گیرد.

وی گفت: با توجه به اینکه قیمت آرد افزایشی نداشته است قیمت نان نیز افزایش نمی‌یابد، اما با توجه به افزایش نرخ خرید تضمینی گندم در صورتی که افزایش قیمتی در نرخ آرد صورت گیرد متناسب با تصمیم دولت درباره نرخ این محصول تصمیم‌گیری می‌شود.

رئیس اتاق اصناف ایران در پاسخ به اینکه آیا نان در سال جاری افزایش قیمتی نخواهد داشت تصریح کرد: درخواست افزایش قیمت نان توسط اتحادیه‌های مربوطه به دولت ارسال شده است، اما پاسخ و ابلاغیه برای افزایش قیمت نداریم.

وی گفت: با افزایش نظارت به‌ دنبال آن هستیم تا از افزایش قیمت کالا‌های اساسی و مصرفی مردم در ماه مبارک رمضان جلوگیری کنیم، اما وزارت صنعت، معدن و تجارت و وزارت جهاد کشاورزی نیز در زمینه تأمین کالا‌های مصرفی مردم باید همکاری داشته باشند.

تابناک

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار