دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کردستان خبر داد
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کردستان از تشکیل پرونده برای شایعه‌سازان درباره فوت دختر دانش آموز سنندجی خبر داد و گفت: پس از تشکیل شدن پرونده قضایی فرد یا افراد شایعه‌ساز به دادسرا احضار خواهند شد.
کد خبر: ۶۶۷۱۷۲
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۴ 13 October 2018

به گزارش تابناک کردستان، اکبر جوهری در گفت‌وگو با میزان از تشکیل پرونده قضایی برای شایعه‌سازان پرونده فوت دختر دانش اموز سنندجی (دنیا ویسی) در آینده نزدیک خبر داد و اظهار کرد: به موضوع فوت این دانش‌آموز ورود کرده‌ایم و منتظر نظریه کارشناسی پزشکی قانونی در رابطه با علت فوت هستیم.

وی گفت: همچنین به زودی به عنوان مدعی‌العموم برای فرد یا افرادی که ادعا کرده بودند به این دختر تجاوز شده است و به نوعی در فضای مجازی موجب تشویش اذهان عمومی شده بودند پرونده قضایی تشکیل می‌دهیم.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کردستان تصریح کرد: شایعه‌سازی یک اقدام مجرمانه است که متناسب با جرم با آن برخورد قاطعانه خواهیم داشت.

وی گفت: تا زمانی که اظهار نظر قطعی قضایی نشود هیچ فرد یا دستگاهی حق ندارد نظر و رأیی داده و از پیش قضاوتی داشته باشد. طبیعتاً اظهار نظر پزشکی قانونی یک نظر کارشناسی و دقیق است و ما هم منتظر این نظر هستیم.

جوهری افزود: پس از تشکیل پرونده قضایی فرد یا افراد شایعه‌ساز به دادسرا احضار شده و در صورت اثبات مجرمیت بنابر قانون با آنها برخورد خواهد شد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار