استاندار کردستان:
استاندار کردستان با اشاره به اینکه اگر در کردستان کاری صورت نگیرد در وهله اول مقصر ما هستیم گفت: واقعیت این است که مردم درحال حاضر رضایت چندانی از عملکردها ندارند و این موضوع در امور زیربنایی و اشتغال که از مباحث حائز اهمیت است خود را نشان داده است.
کد خبر: ۵۱۲۳۰۶
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۶ - ۱۸:۳۷ 21 October 2017

به گزارش تابناک کردستان و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان، بهمن مرادنیا در پنجمین جلسه شورای برنامه‌ریزی استان کردستان بر ضرورت جذب سرمایه‌گذاران بخش خصوصی تاکید و اظهار کرد: باید برای بخش خصوصی امتیاز قائل شد تا برای سرمایه گذاری در استانی چون کردستان انگیزه داشته باشند.

وی بر برنامه ریزی عملیاتی و اقدام در جهت سرعت بخشی به توسعه استان تاکید کرد و گفت: اگر تفکر عملیاتی در مدیران وجود نداشته باشد نه تنها مشکلی حل نخواهد شد بلکه به مشکلات مردم نیز اضافه خواهد شد و این امر نیازمند داشتن برنامه کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت است.

استاندار کردستان با اشاره به اینکه توقع مردم در حال حاضر بیش از گذشته است مدیران را به تلاش گسترده و مضاعف فراخواند و تصریح کرد: واقعیت این است که مردم درحال حاضر رضایت چندانی از عملکردها ندارند و این موضوع در امور زیربنایی و اشتغال که از مباحث حائز اهمیت است خود را نشان داده است.

وی عدم عملکرد صحیح و به موقع در مسائل اشتغال و زیربنایی را سبب بدبینی مردم به مرکز دانست و گفت: اگر در استان کردستان کاری صورت نگیرد در وهله اول مقصر ما هستیم چرا که ما در این خصوص مسئولیت داریم.

مرادنیا بر پیگیری مجدانه مسائل از طریق وزارتخانه‌ها هم تاکید کرد و از سفر سه کمیسیون برنامه و بودجه، عمران و انرژی مجلس شورای اسلامی در آینده نزدیک به استان خبر داد.

وی اشتغال را مشکل عمده کشور و استان برشمرد و مدیران را در ایجاد این مسئله دارای مسئولیت خواند.

استاندار کردستان به تسهیلات دولتی برای ایجاد اشتغال در کشور و استان نیز گریزی زد و افزود: ما باید به موقع طرح‌ها و برنامه‌های خود را ارائه دهیم و تلاش کنیم از تسهیلات بانکی حداکثر استفاده را در جهت ایجاد اشتغال پایدار ببریم.

وی گستردگی بدنه دولت را عامل تضعیف بخش خصوصی برشمرد و اظهار کرد: من با استخدام دولتی موافق نیستم و مدیران باید تلاش کنند سیستم خود را کوچک، چابک و به‌روز کنند.

نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
آوات بهرامی
|
Italy
|
۲۰:۰۰ - ۱۳۹۶/۰۷/۳۰
عالی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار