وزیر تعاون خبر داد
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اینکه توزیع بسته‌های حمایت‌غذایی از روزهای آینده آغاز می‌شود گفت: ارزش هر بسته‌ حمایت غذایی از 35 تا 120 هزار تومان متفاوت است.
کد خبر: ۳۷۵۰۳۴
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۵:۴۱ 09 February 2017

به گزارش تابناک کردستان، علی ربیعی در رابطه با بسته حمایت غذایی اظهار کرد: توزیع این بسته‌های حمایتی از روزهای آینده آغاز می‌شود.

وی گفت: افرادی که تحت پوشش هستند به آنها پیامک‌ این بسته‌ها ارسال می‌شود و این افراد می‌توانند از طریق فروشگاه‌های زنجیره‌ای که قبلاً اسامی‌شان به آنها اعلام شده، برای دریافت بسته حمایت غذایی خود اقدام کنند.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تصریح کرد: ارزش این بسته‌های غذایی از 35 هزار تومان تا 120 هزار تومان متفاوت است و به تعداد افراد خانواده بستگی دارد، به این صورت که ارزش هر بسته‌ غذایی برای خانوار تک نفره در هر مرحله از توزیع بسته حمایت غذایی، 300 هزار ریال، خانوار دو نفره 600 هزار ریال و خانوارهای بیش از دو نفر، به ازای هر نفر اضافی 100 هزار ریال و در هر خانوار حداکثر یک میلیون و 200 هزار ریال تعیین شده است.

وی گفت: افراد نیازمند دریافت این بسته‌ها، طبق شناسایی انجام شده حدود 11 میلیون نفر هستند که تحت پوشش نهادهای حمایتی قرار دارند.

ربیعی افزود: طرح توزیع بسته‌های حمایت غذایی از تیر ماه سال 93 آغاز شده و اکنون برای توزیع مرحله جدید این بسته‌ها منتظر دریافت بودجه از دولت هستیم.

وی خاطر نشان کرد: کالاها و اقلام پیش‌بینی شده در این سبدها متناسب با نیاز افرادی است که دچار سوءتغذیه هستند.

تابناک


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار