مطابق اظهارات اول بهمن ماه مدیرکل رفاه و تأمین اجتماعی وزارت رفاه، از همین روزها پیامک‌های حذف یارانه برای سرپرست خانوار ارسال و به احتمال زیاد از ماه آینده تعدادی از خانوارها از لیست دریافت یارانه حذف خواهند شد.
کد خبر: ۳۷۳۸۹۳
تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۸ 07 February 2017

به گزارش تابناک کردستان، اول بهمن ماه بود که احد رستمی، مدیرکل رفاه و تأمین اجتماعی وزارت رفاه خبر از ارسال پیامک حذف یارانه تا 20 روز بعد را داد و گفت: پس از ارسال پیامک و بررسی مراحل حذف آغاز می‌شود.

مطابق اظهارات این مدیر کل، از همین روزها پیامک های حذف یارانه برای سرپرست خانوار ارسال و به احتمال زیاد از ماه آینده تعدادی از خانوارها از لیست دریافت یارانه حذف خواهند شد.

مدیرکل رفاه و تامین اجتماعی وزارت رفاه با بیان اینکه برنامه‌ای داریم تا یارانه به نیازمندان پرداخت شود افزود: این وزارتخانه در نظر دارد تأمین اجتماعی چند لایه را برای آحاد جامعه در نظر بگیرد. در این زمینه یارانه خانوارهای تحت پوشش نهادهای حمایتی کمیته امداد و بهزیستی، خانوارهای دارای مستمری پایین و خانوارهایی که فرد شاغل در این خانواده ها وجود ندارد یا درآمد خانوار بسیار پایین است، افزایش پیدا می کند و تحت پوشش درمان رایگان قرار خواهند گرفت.

همچنین اعلام شد، آن دسته از سرپرستان خانواری که پیامک حذف یارانه را دریافت می کنند باید برای اعتراض خود به سامانه هدفندی یارانه ها مراجعه و اعتراض خود را اعلام کنند.

تابناک

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار