آزادی خرمشهر، معجزه بود
رهبر انقلاب در سالروز آزادی خرمشهر : حماسه‌‌ عظیم فتح خرمشهر، حقاً و انصافاً کار بزرگ کم‌نظیری بود.
کد خبر: ۱۱۰۶۹۱۳
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۱:۴۷ 24 May 2023

به گزارش خبرگزاری تابناک کردستان، صبح امروز چهارشنبه سوم خرداد ماه رهبر انقلاب در دیدار با نمایندگان مجلس یازدهم، فتح خرمشهر را یک حادثه‌ی معجزه‌آسا عنوان کردند . ایشان همچنین افزودند بعد از فتح خرمشهر، بعضی از رؤسای جمهور و واسطه‌ها می‌آمدند؛ آقای سکوتوره که شخصیت جاافتاده‌ی مهمی بود در آفریقا، آمد، به من گفت که امروز وضع شما با دیروز فرق میکند به خاطر فتح خرمشهر.

ایشان در ادامه با مورد اهمیت قرار دادن سالروز فتح خرمشهر گفتند: عظمت فتح خرمشهر چشمها را به خود جلب میکند اما من میخواهم بگویم از فتح خرمشهر یا مهمتر یا لااقل به همان اندازه مهم، جریانات این عملیات بیت‌المقدس است، این عملیاتی که منتهی شد به فتح خرمشهر، این عملیات، آن فداکاریها، آن ابتکارها، آن نقشه‌ها و طرحهای جنگی که به نظر بنده باید در دانشگاههای جنگ تدریس بشود.

رهبر انقلاب خطاب به نمایندگان مجلس یازدهم : اگر شما نمایندگان مجلس فرصت پیدا میکنید که در شهر خودتان تبلیغات انتخاباتی بکنید با خیال راحت بروید بین مردم حرف بزنید، بعد مردم با خیال راحت بروند پای صندوق اسم شما را بیندازند در صندوق، بعد بیایید در مجلس، بخاطر آن فداکاری‌هاست، بخاطر آن شهادت‌هاست، بخاطر‌ آن از خودگذشتگی‌های به معنای واقعی کلمه است.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار