tabnakostan

استانداران کهگیلویه و بویراحمد بر چه منطقی تغییر می کنند؟ / یک نشان ویژه در انتظار استاندار اسبق
که اگر چیزی غیر از عملکرد باعث کنار رفتن خادمی بوده باشد باید گفت کهگیلویه و بویراحمد ضرر کرده است ! ضمن اینکه همین ذهنیت در مورد رفتن علی محمد احمدی از استان و ادامه کار و آینده کلانتری هم مورد توجه است!
تابناک بررسی می کند
چرا دانشجویان و نمایندگان اردبیل محافظه کار و منفعل اند
شاید وقت آن فرا رسیده که مردم استان اردبیل به دلیل انفعال، کم تحرکی، محافظه کاری و مصلحت جویی دانشجویان استان، از دانشجویان همجوار بخواهند تا «صدای» آنان باشند!
انتشار چهارمین گزارش سنجش فصلی شاخص امنیت سرمایه‌گذاری در کشور
کردستان در مؤلفه «میزان شیوع رشوه در ادارات» جزء سه استان نخست کشور است/سقوط 15 پله‌ای جایگاه کردستان در رتبه‌بندی استان‌ها بر اساس نماگر «عملکرد دولت»
مرکز پژوهش‌های مجلس چهارمین گزارش پایش امنیت سرمایه‌گذاری به تفکیک استان‌ها و حوزه‌های کاری را منتشر کرده که طبق آن، کردستان در مؤلفه «میزان شیوع رشوه در ادارات» جزء سه استان نخست کشور است، جایگاه کردستان نسبت به گزارش قبل، در رتبه‌بندی استان‌ها بر اساس نماگر «عملکرد دولت» 15 پله سقوط کرده است!
میراث فرهنگی و گردشگری استان وظرفیتهایی که مغفول مانده اند!/تنگ نظری ها را کنار بگذارید
اینجا مجالی برای پرداختن به وضعیت نفت وگاز استان ویا مزیت کشاورزی ودامپروری نیست ،چرا که هدف از تحریر این مطلب نگاهی به ظرفیت مغفول مانده گردشگری ومیراث فرهنگی استان است که سالها در بین چرخ نامرادی های سیاسی و قبیله ای خرد شده ونتوانسته در خدمت اقتصاد استان وکشور قرار گیرد.
گام دوم انقلاب و لزوم جوانگرایی / مسن ترین ائمه جمعه مراکز استان ها را بشناسید
برخی جایگاه ها مانند نمایندگی ولی فقیه ، امامت جمعه و برخی مناصب معنوی دیگر از جمله مواردی هستند که گاها در مورد آنان حساسیت هایی ایجاد می شود اما عملکرد شخص رهبری و برخی ائمه جمعه پا به سن گذاشته نشان از شمولیت گام دوم انقلاب رهبری بر چنین جایگاه هایی دارد.
تابناک بررسی می کند
آقای استاندار! لطفا از معامله شیرین «بد» دفاع نکنید
استاندار اردبیل در اظهارنظری عجیب، استخدام تعدادی کارگر و خرید تراکتور توسط خریدار کشت و صنعت مغان را دلیلی بر اثبات اهلیت او دانست.
تشییع پیکر مطهر شانزدهمین شهید مدافع حرم کرمانشاه
پیکر مطهر شهید ابوالفضل سرابیان شانزدهمین شهید مدافع حرم کرمانشاه بر روی دستان مردم شهید پرور تشییع شد.
مردم رعایت نکنند خاموشی ها باز می گردند
معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع برق شیراز گفت: متأسفانه مردم در مصرف برق کمک نکردند، اگر مردم در هر کاری که انجام می‌دهند حدود ۱۰ درصد مدیریت مصرف کنند و در فاصله ساعت ۱۲ تا ۱۸ به ما کمک کنند قطعاً وضعیت در ناحیه سبز می‌ماند و مجبور به اعمال خاموشی نخواهیم شد.
دادستان ایلام ورود کنند : عرضه بلیط پروازهای فرودگاه ایلام از سوی شرکتها،چرا وبه چه قیمت ؟!
حداقل این است که در فروگاه شهدای ایلام این موضوع به شدت د رتقابل با قوانین ومقررات پروازی بوده و به حقوق مردم از سوی برخی شرکتهای ارایه دهنده خدمات پروازی به شدت اجحاف صورت می پذیرد .چرا که بررسی قیمت پرواز ایلام به تهران که از سوی برخی شرکتها ارایه می شود نه تنها در پروازهای مختلف از تعادل برخوردار نیست ،بلکه نسبت به قمیت واقعی افزایش گاها دوبرابری را نشان می دهد.
قصه پر غصه یک پروژه/ شهر جدید 42 هزار نفری هشتگرد بیمارستان ندارد!!
پس از گذشت 25 سال از ایجاد شهرجدید هشتگرد، این منطقه با جمعیتی بالغ بر 42 هزار نفر بیمارستان ندارد از کلنگ‌زنی ساختمان تنها بیمارستان شهرجدید بیش از 20 سال می‌گذرد، اما این طرح همچنان نیمه‌تمام باقی مانده است. 
از افتتاح پروژه پارک ساحلی توسکا با حضور معاون عمرانی وزیر کشور تا طعنه ای که شهرداری چاف و چمخاله به شهرداری رشت زد!
کمیل لاهوتی: به دنبال این هستیم تا شهر چاف و چمخاله را بعنوان شادترین شهر ایران معرفی کنیم؛ فاز اول پروژه پارک ساحلی توسکا در 3 هکتار و با اعتبار 5 میلیارد تومان افتتاح شد
تابناک / پنجشنبه هفته گذشته شهرداری چاف و چمخاله با حضور میهمانان کشوری همچون مهندس جمالی نژاد معاون عمرانی وزیر کشور پارک جنگلی توسکا این شهر را افتتاح کرد.
کامران کریمی در گفتگو با تابناک:
بیش از ۸۰ هزار تن گندم از مزارع کشاورزی اسلام آباد غرب برداشت خواهد شد
رئیس جهاد کشاورزی شهرستان اسلام آباد غرب گفت: گندم تحویلی به مراکز خرید دولتی در شهرستان اسلام آباد غرب ۱۰ درصد افزایش داشته و پیش بینی می‌شود امسال بیش از ۸۰ هزار تن گندم برداشت شود.
سعید جعفری در گفتگو با تابناک:
نرخ طلا تا پایان هفته کاهش می یابد
رئیس اتحادیه طلا و جواهرفروشان کرمانشاه از احتمال کاهش نرخ طلا تا پایان هفته جاری خبر داد.
اوج گرما و بی آبی مردم صدرا برای پر شدن استخر باغات متمولان
مدیر روابط عمومی شرکت آبفای شیراز از آماده شدن یک مخرن ۱۵ هزار متر مکعبی در صدرا برای بهره‌برداری خبر داد و ابراز امیدواری کرد که با اقدامات گفته شده، مشکل کم آبی شیراز و صدرا به طور کامل برطرف و وضعیت پایدار شود.
فرماندار مسجدسلیمان عنوان کرد:
نبود زمین برای جابه‌جایی منازل فرسوده/  آمار خودکشی در مسجدسلیمان بالا است
فرماندار مسجدسلیمان درخصوص جا به جایی منازل فرسوده، گفت: برخی مناطق مسجدسلیمان مانند نمره هشت و کلگه کاملا باید جابه جا شوند ولی شهرستان مسجدسلیمان هیچ زمینی ندارد و از روی ناچاری از راه و شهرسازی خواسته ایم تپه‌هایی که در سطح شهر هستند را برای تبدیل به زمین، مجوز دهد.
فلاحت پیشه در برابر سیاست های نظام ایستاده است
سخنگوی هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان به نقل از شورای عالی امنیت ملی گفت: فلاحت پیشه از سیاست های راهبردی نظام خارج شده است.
بهزاد شیرزادی در گفتگو با تابناک:
بیش از هزار خانوار زیر چتر حمایتی بهزیستی گیلانغرب
رئیس اداره بهزیستی شهرستان گیلانغرب گفت: ۱۷۰۰ خانوار زیر چتر حمایتی بهزیستی شهرستان گیلانغرب قرار دارند.
حاجی دلیگانی:
تحصیلات رایگان تا پایان دوره متوسطه جزو تکالیف دولت است
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: براساس اسناد بالادستی از جمله اصل 30 قانون اساسی تحصیلات رایگان تا پایان دوره متوسطه جزو تکالیف دولت است. براین اساس دریافت هر نوع هزینه از خانواده‌ها تخلف محسوب می‌شود.
حقابه؛ موضوع مورد مناقشه وزارت نیرو با مدیریت منابع آب ایران
مدیرکل دفتر حقوقی شرکت مدیریت منابع آب ایران گفت: برخی از مقررات مربوط به حقابه‌ها نیاز به اصلاح دارند زیرا حقابه‌ها برای ما و وزارت نیرو محل مناقشه است.
بالاخره انتظار به سر رسید/ برقراری مستمری برای هشت هزار خانوار معلول البرز
پس ازسال ها انتظار با نگاه ویژه دولت « تدبیر و امید» هشت هزار معلول استان البرز وارد چرخه مستمری بگیری شدند.